Wyciągarki elektryczne, 12V, do lawety, quada, samochodowe

Nowoczesne wyciągarki samochodowe marki Titanum stanowią grupę produktów dedykowanych do różnego rodzaju pojazdów. W naszej ofercie znajduje się zarówno wyciągarka:

  • do lawety,
  • do quada,
  • do pojazdów specjalnych,
  • do pojazdów użytkowych.

Ich konstrukcje i wytrzymałość zostały dostosowane do przeznaczenia. Samochodowe wyciągarki elektryczne z naszej oferty stanowią nieocenioną pomoc przy wydostawaniu pojazdów z trudnego położenia.

Proponujemy kilka serii produktów oraz duży wybór akcesoriów. W ten sposób chcemy umożliwić naszym Klientom wybór najbardziej optymalnego rozwiązania. Oferta obejmuje modele 12V i 24 V. Stale rozbudowujemy asortyment wprowadzając rozwiązania odpowiadające aktualnym potrzebom Klientów. Jednocześnie służymy poradą w doborze optymalnego – pod kątem indywidualnych potrzeb - rozwiązania.

J7 Quad

J7 Quad

Sprawna wyciągarka do quadów sportowych i przeprawowych dostępna w tej serii zapewnia łatwy montaż. Dowolny model z linii pozwoli na pracę także przy małych pługach. W konstrukcji zastosowano sprawdzony typ uciągu i mocne materiały.

Lampy LED

Lampy LED

Seria Hunter

Seria Hunter

Nowa seria urządzeń przeznaczona została do pojazdów terenowych. Bazując na wcześniejszych modelach wprowadzono jednak warte uwagi usprawnienia, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania wyciągarki.

Seria Arctica

Seria Arctica

Wyciągarki elektryczne z tej linii przygotowane zostały z myślą o trudnych warunkach terenowych. Zwraca uwagę duży silnik oraz wprowadzenie dodatkowych uszczelnień i wzmocnień. Rozwiązanie cechuje bardzo dobra szybkość zwijania liny.

Seria Monster

Seria Monster

Funkcjonalna wyciągarka samochodowa z tej serii jest dedykowana do pojazdów specjalnych oraz typu off road. Konstrukcja rozwiązania umożliwia instalację przy otwartych zderzakach. Całość nie stwarza trudności w montażu.

Seria Renegade

Seria Renegade

Linia produktów przeznaczona jest do wykorzystania w pojazdach terenowych oraz osobowych. W serii tej znajduje się szczególnie praktyczna wyciągarka do lawety. Rozwiązania wprowadzone w tej linii cechuje solidna konstrukcja i wysoka wytrzymałość.

J8 Quad

J8 Quad

Solidne konstrukcje wyciągarek do quadów odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i sprawnością. Modele przeznaczone są do niewielkich pojazdów off roadowych i zapewniają skuteczne wsparcie dla początkujących i profesjonalnych zawodników.

Seria Colorado

Seria Colorado

Wyroby z tej linii wykorzystywane są głównie przy niewielkich pojazdach off-road. Każdy model to doskonała wyciągarka do quada bądź małej lawety. Konstrukcja jest łatwa w montażu i pozwala na szybkie wydobycie z trudnego położenia lekkich pojazdów.

Akcesoria

Akcesoria

Praktyczne akcesoria zwiększają funkcjonalność dostępnego w naszej ofercie sprzętu. Proponujemy między innymi przekaźniki do wyciągarek 12V i 24 V, a także liny, prowadnice, pasy, piloty i szereg innych. Stale poszerzamy asortyment.

Wyciągarki hydrauliczne

Wyciągarki hydrauliczne


Kontakt z nami
Winch na świecie